Potrzebujesz pomocy w montażu barierek lub balustrad?

O nas

Rostal-inox to producent balustrad ze stali nierdzewnej i barierek. Nasze produkty cieszą się wielką popularnością w domach osób prywatnych, szkołach, urzędach i innych instytucjach. Stosowane są wewnątrz i na zewnątrz obiektów. Wraz z produkcją, oferujemy możliwość montażu zabezpieczenia. Nasze barierki ze stali nierdzewnej oraz balustrady wyróżniają się:

  • Super wytrzymałością
  • Unikalnym wyglądem
  • Idealnym dopasowaniem się do charakteru obiektu
  • Szeroką gamą gotowych wzorów
  • Możliwością doboru wyglądu do indywidualnych potrzeb zamawiającego
Obraz-128-Kopiowanie-Kopiowanie (1)

DLACZEGO MY

SZYBKI KONTAKT

Wystarczy rozmowa telefoniczna lub wypełnienie formularza w zakładce „Kontakt”, abyśmy nawiązali współpracę

WYKWALIFIKOWANI PRACOWNICY

Pracujące w Rostal-inox osoby to eksperci w swoich dziedzinach. Zatrudniamy zarówno specjalistów tworzących małe dzieła sztuki na papierze, jak też tych, którzy potrafią przenieść je na ekran komputera oraz tych, czuwających nad przebiegiem produkcji oraz montażu.

PRZYSTĘPNA CENA

Nasze balustrady ze stali nierdzewnej i barierki to produkt w pełni polski. Dlatego kupując w Rostal-inox zyskujesz pieniądze – omijając wszystkie zbędne opłaty związane ze sprowadzeniem produktu z zagranicy.

NAJLEPSZA OFERTA

Potrafimy wysłuchać, a następnie w pełni dopasować się do potrze klienta. To sekret sukcesu Rostal-inox.

NASZA MISJA

Tworzyć produkty, które będą cieszyły oko naszych klientów oraz chroniły ich zdrowie i życie – ta zasada przyświeca Rostal-inox od początku powstania. Znają ją wszyscy nasi pracownicy, opowiadamy o niej każdemu z zamawiających.

Dużą wagę przykładamy do materiałów, z których wykonywane są balustrady ze stali nierdzewnej i barierki. Staranny wybór oraz dokładna obróbka pozwalają nam na zapewnienie najwyższej jakości produktu. Podobnie jest w przypadku montażu zamówień. Używamy tylko sprawdzonych akcesoriów, najwyższej jakości producentów.

Natomiast za wygląd elementów naszej oferty odpowiada zespół projektantów Rostal-inox. Balustrady i barierki spod ich desek kreślarskich i ekranów komputerów wyróżniają się modnym desingem oraz przyciągają oko odbiorców.