Barierki Balkonowe w Warszawie

Głównym materiałem stosowanym do produkcji barierek i balustrad jest stal nierdzewna. Zaletą tego materiału jest bardzo wysoka trwałość, która utrzymuje się pomimo  niesprzyjających warunków meteorologicznych. Nasze produkty bez problemu wytrzymają nawet trudne warunki. W przypadku zastosowania ich na zewnątrz, wykonujemy barierki ze stali nierdzewnej. Jeżeli jednak wykorzystanie naszych produktów odbywa się na przykład w warunkach morskich czy też miejscach, gdzie narażone są one na działanie innych czynników, wówczas wykonujemy je ze stali kwasoodpornej.

Rostal-Inox od początku działalności produkuje barierki oraz balustrady na schody. Odpowiednia technologia, wytrzymałość oraz wysoka trwałość sprawiają, że wszystkie barierki ze stali nierdzewnej, stosowane na schodach wytrzymują zdecydowanie więcej, niż systemy standardowe lub balustrady systemowe. Wszystkie metalowe elementy w barierach i balustradach wykonane są albo ze stali nierdzewnej,

Produkując bariery schodowe doskonale wiemy, jak ważna jest ich stabilność. Dlatego nasz system pozwala na bezpieczne ich kotwienie, co gwarantuje wytrzymałość w przypadku nawet silnego nacisku. Każdy nasz produkt przechodzi kontrolę jakości, zarówno wizualną, jak również stanu technicznego. To pozwala całkowicie wyeliminować wszystkie problemy oraz błędy, które często związane są z produktami systemowymi. Jesteśmy młodym i dynamicznie rozwijającym się producentem. Działamy w Warszawie, Radomiu i okolicach. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.