Barierki ze Stali Nierdzewnej w Radomiu

Produkcja wysokiej jakości systemów balustradowych oraz barierek od początku istnienia firmy była jej głównym zadaniem. Wykorzystując wąską specjalizację oraz niezbędną do wykonywania tego typu elementów precyzję, jesteśmy w stanie wykorzystać nowoczesne technologie, które pozwalają na produkcję barierek ze zróżnicowanych materiałów. Produkujemy barierki ze stali nierdzewnej. Nasze produkty stosowane są w domach, budynkach mieszkalnych, budynkach użyteczności publicznej, biurach oraz firmach produkcyjnych i przemysłowych. Większość naszych produktów trafia do budynków znajdujących się w mieście Radom, Warszawa i innych miejscowościach województwa mazowieckiego.

W produkcji barierek wykorzystujemy  stal nierdzewną lub kwasoodporną. Produkujemy bariery wykorzystując nasze wzory nadajemy im także odpowiedni kształt. Jesteśmy na tyle doświadczonym producentem, iż potrafimy przystosować barierki ze stali nierdzewnej dla dzieci, tak żeby były one dla nich bezpieczne. Większość naszej produkcji trafia do odbiorców prywatnych. Dlatego też są to produkty, które często są łączone z drewnem na przykład w przypadku schodów, balkonów czy poddaszy.

Produkujemy balustrady i bariery schodowe, wykorzystywane zarówno na schody drewniane,jak również betonowe. Rostal-Inox to firma, która stawia na jakość, nie na ilość. Dlatego też nasza produkcja opiera się na dobrych materiałach oraz zastosowaniu nowoczesnych technologii. Ciągle ulepszamy swój warsztat pracy, tak aby barierki ze stali nierdzewnej, które trafiają do Państwa w stu procentach spełniały Wasze wymagania oraz stały się doskonałą ozdobą posiadłości lub biura.