Barierki w Warszawie

Jako doświadczony producent systemów balustradowych oraz barierek ze stali czarnej i nierdzewnej, doskonale wiemy, jak trudne jest odpowiednie połączenie bezpieczeństwa, efektywności oraz jakości wizualnej barierek i balustrad. My tworzymy barierki , których zastosowanie jest zróżnicowane i bardzo szerokie. Oferujemy różne wymiary oraz różne wzory. Do produkcji stosujemy zarówno stal nierdzewną, jak również elementy kwasodporne do nadania odpowiednich właściwości.

Praktycznie wszystkie barierki  stosowane na zewnątrz budynku wykonane są z nierdzewki. To gwarantuje wysoką trwałość i bardzo ciekawy efekt wizualny. Zarówno systemy wewnętrzne, jak i zewnętrzne są w stu procentach bezpieczne dal dzieci, nie posiadają ostrych krawędzi oraz przystosowane są jako zabezpieczenia na dużych wysokościach. Nasze barierki mogą być łączone z drewnem. Wszystkie wyroby mogą być dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb.

Bardzo duży nacisk kładziemy na odpowiedni efekt wizualny naszych produktów. Mogą one być łączone ze szkłem, jak również mogą być łączone z drewnem. Przystosujemy je pod Państwa oczekiwania. Jeśli nie wiecie Państwo, jak zaprojektować taką barierę, zrobimy to za Was. Jeśli znajdujecie się na terenie takich miast jak Warszawa czy Radom, to chętnie do was przyjedziemy, wykonamy projekt oraz przystosujemy go do Waszych potrzeb. Jako producent gwarantujemy, że wysoka jakość barier utrzyma się przez wiele lat, dotyczy to zarówno kwestii wytrzymałościowych, jak i estetycznych.

 

Swoje usługi świadczę na terenie miasta Warszawa i Radom oraz ich dalszych okolicach.

Firma Rostalinox specjalizuje się w zakresie produkcji balustrad ze stali nierdzewnej:

  • polerowanej
  • satynowej
  • łączonej z drewnem
  • łączonej ze szkłem
  • podchwyty przyścienne
  • podjazdy dla niepełnosprawnych
  • oraz inne nietypowe realizacje

Również oferujemy usługi w zakresie:

Polerowania, gięcia, oraz spawania.

Prędkie terminy realizacji, atrakcyjne ceny.