Barierki w Radomiu

Produkcja barierek, balustrad oraz systemów bezpieczeństwa, to nasz główny kierunek produkcyjny. Rostal-Inox jest firmą dynamiczną i potrafiącą dostosować się do Klienta. Dzięki temu w naszej ofercie znajdziecie Państwo rozwiązania nie tylko niestandardowe, ale również bardzo rzadko spotykane. Produkujemy barierki  zarówno nowoczesne, jak również tradycyjne. Stosujemy rozwiązania systemowe oraz rozwiązania innowacyjne, dostosowując wymiary produktów do potrzeb Klienta.

Dzięki doświadczeniu nauczyliśmy się, że  barierki mogą być produktem ozdobnym, jednak muszą spełniać podstawowe warunki techniczne. Nasze produkty są na tyle wysokie pod względem jakości, iż mogą być stosowane w domu, w biurach, w budynkach przemysłowych czy też w miejscach użyteczności publicznej w Radomiu i innych miastach województwa. Wszystkie nasze produkty wykonujemy stosunkowo tanio, jednak to jakość jest naszą główną zaletą. Dzięki udanym realizacjom, wypracowaliśmy już własne wzory, które stosowane są jako systemy łączone ze szkłem, a także systemy okienne.

Bariery i balustrady najczęściej wykonujemy z nierdzewki, jednak często stosujemy także inne materiały, które zażyczy sobie Klient. W przypadku gdy barierki narażone są na silne działanie warunków atmosferycznych, wykonujemy je ze stali kwasoodpornej, a następnie polerujemy do osiągnięcia wymaganego efektu wizualnego. Czy warto skorzystać z naszej oferty? Na pewno warto, jeśli zależy Państwu na wysokiej jakości i bardzo dobrym efekcie końcowym. Nasze barierki i balustrady to jakość gwarantowana przez producenta.