Barierki ze Stali Nierdzewnej w Radomiu

Rostal-Inox jest firmą z doświadczeniem oraz sporymi sukcesami na rynku. Produkując nowoczesne barierki balkonowe i wykonując balustrady, bariery oraz inne elementy ze stali nierdzewnej, cały czas rozwijamy swój warsztat pracy oraz swoje możliwości. Dzięki doświadczeniu jesteśmy w stanie wykonać barierki stalowe oraz przygotować zabezpieczenia tarasowe i nowoczesne balustrady artystyczne.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szereg produktów z zastosowaniem indywidualnymi oraz systemowym. Warto sprawdzić również nasz cennik, gdyż to właśnie cena zaraz po jakości jest jedną z naszych najmocniejszych stron. W przypadku przygotowania oferty, przygotowujemy wycenę za metr lub bezpośrednio za całą pracę. Działamy w mieście Radom oraz Warszawa i miastach okolicznych. Oprócz typowych produktów balkonowych, możemy także zaopatrzyć Państwa w balustrady całoszklane lub specjalistyczne barierki balkonowe o zróżnicowanych kształtach.

 

Produkcja barierek oparta jest o stal, w większości przypadków nierdzewną. Stosujemy jednak również stale kwasodporne oraz wykorzystujemy do produkcji wysokiej jakości drewno. W celu zminimalizowania kosztów, tworzymy również bariery i balustrady do schodów, wykorzystując systemowe pochwyty lub stosując elementy gotowe. Z nami możecie Państwo negocjować cenę oraz zmieniać pewne ustalenia. Bez względu na to czy chcecie zabezpieczyć schody, czy też stworzyć bariery dla niepełnosprawnych lub na taras. Zawsze przygotujemy dla Państwa dobre rozwiązanie, bez względu na to czy będą to systemy francuskie, czy też niestandardowe.