Balustrady ze Stali Nierdzewnej w Warszawie

Jako doświadczona firma produkujemy wysokiej jakości balustrady ze stali nierdzewnej. Po wykonaniu detalu, poddajemy go gruntownej obróbce wykańczającej, celem osiągnięcia najlepszego efektu. Produkujemy wysokiej jakości elementy, stosując zarówno elementy gotowe, jak również produkując samodzielnie podzespoły. Jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa balustrady na taras czy też te stosowane do schodów.

Jednym z głównych profilów naszej działalności jest produkcja balustrad dla niepełnosprawnych. Wiele tych barier znajduje się w Warszawie. Wykonując je pamiętamy o zastosowaniu specjalistycznych norm, niezbędnych do wykonania balustrady. Dzięki nowoczesnej technologii, produkcja takich balustrad przebiega w sposób szybki i niezwykle precyzyjny. Stosowane są one na schody lub przy wysokich podjazdach. W balustradach dla osób niepełnosprawnych stosujemy również specjalne pochwyty, których wykorzystanie jest niezwykle ważne dla wygody osoby, która korzysta z balustrady.

Przez lata doświadczeń nauczyliśmy się wykorzystywać do produkcji metal  oraz drewno i inne materiały. Wszystkie nasze balustrady ze stali nierdzewnej przechodzą bardzo gruntowną kontrolę, która polega na sprawdzeniu ich stanu jakościowego oraz stanu technicznego i wizualnego. Wybierając nasze produkty macie Państwo zatem gwarancję nie tylko wysokiej jakości, ale również pełnego profesjonalizmu. Każdy wykonany przez nas produkt jest  przygotowany na indywidualne zamówienie, zgodnie z Państwa specyfikacją techniczną. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do współpracy.