Balustrady ze Stali Nierdzewnej w Radomiu

Jako producent profesjonalnych balustrad oraz barierek dążymy do osiągnięcia bardzo wysokiej jakości naszych produktów oraz bardzo dużej estetyki każdego detalu. Rostal-Inox jest producentem barierek, które stosowane mogą być niemalże wszędzie. Produkujemy barierki balkonowe, stosowane na balkonach w blokach mieszkalnych, budynkach użytkowych oraz w domach. Wykonujemy barierki ogrodowe oraz ochronne, które mogą być stosowane w szkołach lub przy budynkach miejskich.

Rostal-Inox oferuje różne rozwiązania po to, żebyście Państwo mieli w czym wybierać i mogli znaleźć produkt dla siebie. Produkując balustrady ze stali nierdzewnej nieustannie ulepszamy naszą technologię oraz możliwości produkcyjne. W naszej ofercie oprócz wysokiej jakości produktów, możecie Państwo napotkać także korzystne ceny, które oferujemy naszym Klientom.

Rostal-Inox nie jest firmą, która chce skupiać się wyłącznie na produktach standardowych. Wykonujemy chętnie zlecenia nietypowe. Produkujemy balustrady ze stali nierdzewnej na indywidualne zamówienie w Radomiu i okolicach, nie boimy się więc wyzwań, które Państwo przed nami postawicie.  Dzięki ciągłemu rozwojowi możemy także produkować indywidualnie zaprojektowane poręcze oraz inne elementy barier i balustrad. Poręcz może być wykonana ze stali lub z drewna, wszystko zależy od potrzeb Klienta oraz jego zapotrzebowania.

Zachęcamy do wysyłania zapytań ofertowych oraz nieskrępowanego zadawania pytań. Nasza oferta jest na tyle elastyczna, iż zadowoli każdego Klienta, zarówno tego, który szuka innowacyjnych rozwiązań, jak również tego, któremu zależy na wysokiej estetyce wyrobów.

Zajmuje się wykonywaniem oraz montażem balustrad ze stali nierdzewnej nie wymagających spawania.Naszym klientom zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę od dokonania pomiaru po realizację zlecenia.

Swoje usługi świadczę głównie na terenie miasta Radom i Warszawa oraz ich dalszych okolicach.

Firma specjalizuje się w zakresie produkcji balustrad ze stali nierdzewnej:

  • satynowej
  • polerowanej
  • podchwyty przyścienne
  • podjazdy dla niepełnosprawnych
  • z drewnem
  • szkłem
  • oraz inne nietypowe realizacje
  • Ponadto wykonujemy usługi zakresie:

Polerowania, gięcia, spawania,.

Konkurencyjne ceny, szybkie terminy realizacji,