BALUSTRADY BALKONOWE W RADOMIU

Rostal-Inox jest wiodącym producentem wysokiej jakości barierek, balustrad, schodów oraz elementów wyposażenia wnętrz. Nasza oferta skupia się przede wszystkim na produkcji elementów ze stali nierdzewnej. Oferujemy rozwiązania systemowe oraz niestandardowe.

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, które wdrożyliśmy do produkcji, potrafimy produkować balustrady balkonowe o bardzo wysokiej jakości. Nasze produkty znane są nie tylko w Radomiu i okolicach, ale również np. w Warszawie. Wszystkie produkty, które powstają w naszym zakładzie, wykonywane są zgodnie z nowoczesnymi normami oraz technologiami. Dzięki ich zastosowaniu, jesteśmy w stanie produkować balustrady zewnętrzne oraz wewnętrzne.

Cechą charakterystyczną naszych produktów jest ich bardzo wysoka jakość. Osiągamy ją dzięki bardzo dobrze przeszkolonej  i doświadczonej kadrze pracowniczej, a także dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu. Wykorzystywana przez nas stal nierdzewna jest stalą certyfikowaną, posiadającą symbole jakości. Produkujemy barierki i poręcze schodowe. Nasz zaawansowany rozwój sprawił, że produkujemy także elementy na schody szklane oraz wykonywane z kamienia, na przykład z marmuru.

Rostal-Inox jest gwarantem wysokiej jakości wyrobów oraz profesjonalizmu w swoich działaniach. Nieustannie staramy się rozwijać, co skutkuje zakupem nowoczesnych maszyn oraz innowacyjnych technologii. Jesteśmy producentem, który udziela gwarancji na swoje produkty oraz wykonuje je starannie i rzetelnie. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, gwarantujemy wysoką jakość, korzystną cenę oraz dobre warunki handlowe.